Oferta Fitness


Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i korzystania z oferty naszej w pełni wyposażonej siłowni oraz urządzeń fitnes. 

 Znajdziecie tu Pąnstwo prosejonalne urządzenia takie jak:

-ATLAS DO ĆWICZEŃ - OLIMP

-PLATFORMA VIBRACYJNA

-VACULINE ( BIEŻNIA PRÓŻNIOWA)

- ROLLMASAŻ

-BODY DETOX

-ŁÓŻKO CERAGEM

-WATERROWER

-SOLARIUM


Waterrower to najnowocześniejszy ergometr wioślarski potocznie zwany wiosłami, który dzięki opatentowanej technologii wirującej łopatki zanurzonej w zbiorniku wodnym stanowi najwyższy standard odzwierciedlający dynamikę wiosłownia. Po prostu czujesz się jakbyś płynął łodzią.

Podczas treningu na Waterrower angażujemy aktywnie 84 % wszystkich mięśni : wzmacniamy mięśnie pleców, barków i nóg oraz poprawiamy wydolność systemu sercowo-naczyniowego. Korzyści z wiosłowania to (fat burning) czyli spalanie tłuszczu oraz zwiększanie zdolności organizmu do przyswajania tlenu. To doskonały trening wytrzymałościowy dla wszystkich niezależnie od płci, wieku oraz tego czy jesteśmy zawodowcami czy też ćwiczymy od czasu do czasu

Restauracja hotelowa
Restauracja hotelowa

Rollmasaż

 

Urządzenie genijalne w swojej prostocie i skuteczności, oferujące więcej niż dotychczas znane i dostepne formy masażu. To intensywny zabieg drenujący. Redukuje cellulit, pomaga pozbyć się zbędnych centymetrów i wymodelować ciało.

Nasze specjały
Nasze specjały

Platforma wibracyjna

 

Wibracyjny spalacz tłuszczu, to zestawienie najnowocześniej-szej technologii i koncepcji w dążeniu do uzyskania zdrowego ciała i wymażonej figury bez wysiłku fizycznego.
Jedna seria obejmujaca pełen program to zaledwie 10-15 min.
ćwiczeń dziennie.

Efekty:
- pękne i wymodelowane ciało
- zwiększenie siły mięśni
- poprawa koordynacji ruchowej

Salka konferencyjna
Salka konferencyjna


CERAGEM jest Automatycznym Urządzeniem Leczniczym do termalnego masażu kręgosłupa, które łączy w sobie niekonwencjonalne metody leczenia takie jak: akupresura, chiropraktyka, moksoterapia, promieniowanie podczerwone - ciepłoterapia. Jest to produkt, który w miarę przesuwania się wewnętrznych projektorów wzdłuż tułowia, powoduje odblokowanie kanałów energetycznych u użytkownika oraz rozluźnia mięśnie skupione wokół kręgosłupa, wpływa pozytywnie na krążenie krwi i ogólnie działa relaksująco i odprężająco na nasz organizm.

Mały ogród przy hotelu
Mały ogród przy hotelu

VACU WELL

Spacer w podciśnieniu

Nowoczesna metoda zwalczania tkanki tłuszczowej i cellulitu!

Terapia na Vacu Well przynosi trwałe efekty!Utrata wagi do 12 kgCellulit zanika u 80% użytkownikówRedukcja średnio od 8 do 20 cm obwodu ciała

Vacu Well  to specjalistyczne urządzenia łączące zalety wysiłku fizycznego i działania podciśnienia. Urządzenia typu bieżnia lub crosstrainer/steper umieszczone są w szczelnej kapsule sięgającej powyżej bioder.

Detox System Professional® to rewelacyjny sposób oczyszczania organizmu na poziomie komórkowym. Stymulowana jonami wodoru błona komórkowa odzyskuje równowagę energetyczna. To sprawia, że komórka powraca do optymalnej formy, a dzięki temu podstawowe czynności życiowe takie jak wydalanie, przyswajanie, itp, przebiegają poprawnie. Zabiegi stymulujące każdą pojedynczą komórkę sprawiają, że poprawia się funkcjonowanie całego organizmu.

Do dyspozycji naszych gości jest  wpełni wyposażona i całkowicie bezpłatna SIŁOWNIA:)